Громадський діяч Геннадій Балашов в ефірі телеканалу "112 Україна". 09.03.2017
112.ua
Громадський діяч Геннадій Балашов вважає, що для українських громадян ніякого ефекту від введення безвізу з Європейським Союзом не буде. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи буде ефект від введення безвізу, Балашов відповів: "Для людей - майже ніякого". Таку думку він пояснив тим, що українці не мають зараз достатніх ресурсів. На його думку, зросте лише ризик відтоку населення.

"Тому що квиток в Париж коштує туди-назад 500 євро, проживання в Парижі буде десь 50 євро, найдешевший готель, харчуватися ще 50 євро. Для громадян України це стає неможливим через убогість, яку тут породили. Політичний – приголомшливий (ефект, – ред.). Справа в тому, що європейці, особливо Польща, хочуть українців до себе як робочу силу. Вони із задоволенням приймають. Те ж саме роблять Німеччина і Австрія. Відтік населення звідси буде катастрофічний. Справа в тому, що населення тікає з нашої території. Це найбільша проблема для України. Все інше другорядне. Найгірше для країни, це коли тікають люди. Для політичної влади", - заявив Балашов.

Нагадаємо, 9 березня профільний комітет Європарламенту підтримав надання безвізового режиму Україні.

Тепер домовленість повинен підтвердити ЄП на пленарній сесії, яка запланована орієнтовно на 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.