Дивно, що ЦВК не взяла на себе відповідальність за встановлення результатів в окрузі № 59, - юрист КВУ

"Якщо ОВК здійснює бездіяльність щодо встановлення результатів виборів, тоді ЦВК має право взяти на себе функцію ОВК самостійно встановити результати виборів", - зазначив Пікуль

112.ua
Дивно, що ЦВК не взяла на себе відповідальність за встановлення результатів в окрузі №59. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив юрист Комітету виборців України (КВУ) Святослав Пікуль.

"Зараз ЦВК очікує рішення ВАСУ, щоб встановити який склад виборчої комісії повинен встановити результати виборів. Дивно те, що ЦВК не взяла на себе відповідальність сама встановити результати виборів у цьому, оскільки закон України "Про вибори народних депутатів" передбачає, що якщо ОВК здійснює бездіяльність щодо встановлення результатів виборів, тоді ЦВК має право взяти на себе функцію ОВК самостійно встановити результати виборів", - зазначив Пікуль.

Зазначимо, Центральна виборча комісія опрацювала 99,97% протоколів.

Лідерство на виборах у Верховну Раду утримує партія "Народний фронт", яка набирає 22,14% голосів. Слідом йде "Блок Петра Порошенка" - 21,81%. Третє місце займає партія "Самопоміч" - 10,97% голосів виборців.

Згідно з календарним планом ЦВК, комісія зобов'язана встановити офіційні результати виборів до 10 листопада включно, не пізніше 15 листопада оприлюднити їх в газеті "Голос України" та "Урядовому кур'єрі".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів