Новопризначений заступник Авакова Анастасія Дєєва
Facebook Анастасии Деевой

Призначення заступником міністра закордонних справ Анастасії Дєєвої не узгодили із профільним віце-прем'єром з питань євроатлантичної інтеграції, що порушує процедуру. Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко в Facebook.

"Питання не в фото - ню. Хто як хоче - той так і фотографується, і жодні фото не можуть бути підставою ані для призначень, ані для звільнень. Питання не в ханжестві, яке, як і сексизм, нам дійсно треба ще довго разом долати. Питання в порушенні процедури. Заступника міністра з питань євроінтеграції, попри процедуру, не узгодили з профільним віце-прем'єром з питань євроатлантичної інтеграції. Процедура призначення пройшла поза конкурсом. В анкеті явно вказані недостовірні дані. І це точно не сприяє ані євроінтеграції, ані командній роботі уряду", - написала Ірина Геращенко.

У коментарях екс-керівник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк додав, що недостовірно вказані дані в анкеті - це ознака порушення ст. 366 КК України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), що карається обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Додамо, раніше Олександр Волков опублікував на своїй сторінці Facebook анкету, у якій зафіксовано, що загальний досвід роботи Анастасії Дєєвої - 10 років. Нагадаємо, вік дівчини - 24 роки.

Новини за темою: Екс-міністр закордонних справ Кожара розповів про роботу з Дєєвою: Працювала півдня, знає англійську

Анкета Анастасії Дєєвої
facebook.com/anon.wm?fref=nf

Зазначимо, 10 листопада Кабмін призначив на посаду заступника міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції 24-річну Анастасію Дєєву.

Антон Геращенко прокоментував це призначення словами, що завдання Анастасії Дєєвої - допомагати міністру своїми знаннями, досвідом і чарівністю.

Новини за темою: Ляшко згадав, що танцював із замісником Авакова Анастасією Дєєвою