Депутати ВР не змогли затвердити порядок денний сьомої сесії VIII скликання

З четвертого разу депутати затвердили план роботи парламенту на поточний тиждень

Спікер ВРУ Андрій Парубій. Верховная Рада

Верховна Рада не змогла затвердити порядок денний сьомої сесії VIII скликання. "За" проголосували лише 158 народних депутатів, а для ухвалення рішення треба було щонайменше 226 голосів.

Трансляцію засідання веде телеканал "112 Україна".

У переліку - 2 тис. 496 питань, підготовлених до розгляду на пленарних засіданнях.

Зазначається, що 128 законопроектів втратили актуальність, 69 комітети пропонують повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи як такі, що потребують доопрацювання; ще 69 законопроектів було відкликано.

Новини за темою: Парубій і Гройсман закликали депутатів об'єднатися заради реформ

Представники деяких політсил висловили своє незадоволення тим, що у порядку денному сесії немає нещодавно зареєстрованих законопроектів. Зі свого боку голова ВРУ Андрій Парубій підкреслив, що порядок денний формується із запропонованих комітетами проектів законів, на підтвердження цього він зачитав норму регламенту ВР.

Після голосування Парубій запропонував такий компроміс: "Я звертаюсь до всіх комітетів, щоб завтра ви розглянули всі законопроекти, які зареєстровані станом на сьогодні і змогли їх рекомендувати на розгляд ВР. Щоб усі, які зареєстровані, були розглянуті і комітет визначився стосовно їх рекомендації на розгляд".

Наступну пропозицію - затвердити план роботи на тиждень - Рада з першого разу відхилила: "за" було лише 198 голосів. Після декількох невдалих спроб в залі все ж знайшлося 226 голосів. Таким чином Верховна Рада все ж затвердила план роботи на 5-8 вересня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів