Депутати підтримали внесення редакційних уточнень до закону про реінтеграцію Донбасу

"За" проголосували 228 народних обранців

Верховная Рада

Верховна Рада схвалила рішення про усунення неузгодженостей в ухваленому законопроекті про реінтеграцію Донбасу № 7163. На підтримку такого рішення виступили 228 народних депутатів.

Ще під час ранкового пленарного засідання спікер парламенту Андрій Парубій звернув увагу депутатів на те, що їм роздавали відповідний проект постанови.

"Комітет з питань безпеки і оборони, проаналізувавши ухвалений законопроект, дійшов до розуміння, що згідно зі статтею 131 Регламенту треба внести певне уточнення. Воно стосується технічних правок, а також це уточнення стосується продовження роботи військово-цивільних адміністрацій", - пояснив Парубій.

Новини за темою: Закон про реінтеграцію Донбасу: Коротке резюме за документом

Зазначимо, що сьогодні Верховна Рада розблокувала підписання законопроекту про реінтеграцію Донбасу, відхиливши відповідну постанову "Опозиційного блоку".

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня 280 голосами ухвалила закон №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". У документі особливі райони Донецької та Луганської областей визначено окупованими територіями, на яких діє окупаційна адміністрація РФ. Датою початку окупації з посиланням на інший закон визначено 20 лютого 2014 року. На Росію як державу-агресора покладено відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Україна вважає всі правочини, видані на окупованих територіях, мізерними, окрім довідок про народження та смерть.

Україна вживає дипломатичних заходів для забезпечення державного суверенітету. Водночас для здійснення опору агресії з боку РФ здійснюється створення Об'єднаного оперативного штабу. Повноваження його очільника затвердить головнокомандувач ЗСУ за поданням міністра оборони. Розробити документ має Генштаб ЗСУ. У документі прописано права залучених до протидії агресії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів