Депутат Вадим Рабінович покинув прямий ефір програми після розмови з міністром культури

Рабінович звернувся до залу: "Хлопці, вибачте мене і підтримайте", додав ведучим: "До нескорого побачення" і покинув прямий ефір

Народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович покинув прямий ефір програми одного з українських телеканалів після розмови з міністром культури Євгеном Нищуком. Це сталося ввечері 20 квітня.

Учасники передачі обговорювали культурологічні питання, зокрема торкалися так званих мовних тим, квот, заборон на фільми і гастролі артистів, а також перспектив української культури.

Під час включення в ефір міністра культури України Євгена Нищука ведуча програми запитала його про осіб Майдану та їх моральність у політиці. Нищук заявив, що серед тих, хто стояв з ним на Майдані, "сволот не було". Вадим Рабінович у відповідь на це поцікавився, чи є такі серед колег Нищука в уряді. Міністр відповів негативно, а Рабінович заявив: "Тоді ви точно такий самий". Це викликало обурення ведучих програми. Народний депутат відмовився продовжити брати участь у передачі.

Він звернувся до залу: "Хлопці, вибачте мене і підтримайте", додав ведучим: "До нескорого побачення" і покинув прямий ефір.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...