Депутат не зможе придбати елітну квартиру в Києві за зарплату впродовж десятків років, - Тетерук

На думку Тетерука, у ситуації із купівлею елітної квартири нардепом Сергієм Лещенком є дві складові - моральна і юридична

112.ua

Заробітня плата народного депутата не дає можливості придбати елітну квартиру в центрі Києва впродовж десятків років. Про це в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" повідомив народний депутат ("Народний фронт") Андрій Тетерук.

"Якщо отримувати лише офіційний дохід, а згідно з законодавством, народний депутат має право отримувати заробітну плату за місцем роботи народним депутатом, дохід від викладання у будь-якому науковому вузі або отримувати ренту з тих вкладень, які в нього задекларовані, такі суми, які зараз оприлюднені при купівлі цієї нерухомості (квартири Сергієм Лещенком, - ред.), вони не дають можливості розрахуватися заробітною платою народного депутата найближчі десятки років. Тим паче, коли йдеться, що він має віддавати борг", - зазначив він.

При цьому Тетерук підкреслив, що у ситуації із купівлею елітної квартири нардепом Сергієм Лещенком є дві складові - моральна і юридична. "Моральна свідчить про те, що багато народних депутатів насправді є дуже забезпеченими людьми, які можуть дозволити собі купувати і літаки, і яхти. Але в них є статки, які вони декларують і вони цього не приховують. Є ситуація юридична, коли людина позиціонує себе топовим антикорупціонером, за таких обставин він має вести себе як хірург в операційній, він повинен робити бездоганні рухи, щоб не нашкодити пацієнту і повинен стерильно себе вести. Але зараз ми маємо дуже сумнівну ситуацію. Все це набуває досить негативного забарвлення", - сказав він.

Новини за темою: Якщо Лещенко придбав елітну квартиру законно, то відкритими залишаться лише питання моралі, - Геращенко

Як повідомлялося, раніше суспільство зацікавилося питанням законності купівлі народним депутатом (БПП) Сергієм Лещенком елітної квартири в новобудові в центрі Києва, вартість якої становить близько 7,5 млн грн. Перевірятиме це питання Національне антикорупційне бюро.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів