Депутат Бундестагу Вельман спростував інформацію про те, що Штайнмаєр виступає за скасування санкцій проти РФ

В результаті дії санкцій товарообіг між Німеччиною і Росією впав на 40%

dw.de

Голова Німецько-української парламентської групи, депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман спростував інформацію про те, що глава німецького Міністерства закордонних справ (МЗС) Франк-Вальтер Штайнмаєр виступає за скасування санкцій проти Росії.

"Це не правда (інформація про те, що Штайнмаєр виступає за скасування санкцій. –Ред.). Штайнмаєр – один з архітекторів нової політики у Східній Європі. Будь ласка, згадайте його роль в лютому 2014 року (глави МЗС Німеччини, Франції та Польщі були учасниками "мирної угоди" між опозицією і Віктором Януковичем. – Ред.)", - сказав депутат в інтерв'ю газеті "Сьогодні".

Вельман також повідомив, що в результаті дії санкцій товарообіг між Німеччиною і Росією впав на 40%. "Але ще до того (до початку дії санкцій. – Ред.) він був значно нижчим, ніж товарообіг між, наприклад, Німеччиною і Польщею, Німеччиною та Нідерландами. Простіше кажучи: сьогоднішний німецький уряд робить політику, а не промисловість", - підкреслив депутат.

Новини за темою: Меркель хотіла б зняти антиросійські санкції, "скоріше, сьогодні, ніж завтра", - Бундестаг

Нагадаємо, Рада Європейського Союзу 21 грудня 2015 року прийняла офіційне рішення продовжити санкції щодо РФ ще на шість місяців. У Міністерстві закордонних справ Росії назвали зв'язок санкцій ЄС з врегулюванням конфлікту на Донбасі "безпідставним".

У свою чергу канцлер Німеччини Ангела Меркель у лютому 2016 року закликала бізнес до терпіння в питанні скасування санкцій проти Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів