Депутат бундестагу спростував повідомлення російських ЗМІ про намір його колег відвідати Крим

Для депутата Олександра Ноя інтерпретація його висловлювань в інтерв'ю "Известиям" була несподіваною

Фото з відкритих джерел

Депутат німецького бундестагу Олександр Ной спростував інформацію російських засобів масової інформації про намір депутатів від Лівої партії відвідати Крим. Про це він заявив в інтерв'ю DW.

"На запитання "Известий", чи можна собі уявити, щоб і депутати бундестагу поїхали до Криму, я відповів, що коли-небудь у другій половині року таке питання може постати на обговорення у фракції (Лівої партії, - ред.), але ані позитивної, ані негативної відповіді я не давав", - зазначив він.

За словами депутата, він сам, можливо, підніме цю тему на одному із засідань фракції і запропонує її обговорити. "Результат такої дискусії є абсолютно відкритим, і це не означає, що хто-небудь з лівих або який-небудь інший депутат поїде до Криму", - додав Ной.

Раніше російська газета "Известия" повідомила, що депутати бундестагу Німеччини від фракції партії "Ліві" розглядають можливість відвідин Криму.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що для відвідування окупованої Росією Криму іноземним делегаціям необхідна згода української сторони.

Нагадаємо також, що 23-24 липня Крим відвідала група з 11 французьких парламентаріїв на чолі зі співголовою організації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані. Свій візит вони не узгодили з Україною, а МЗС Франції виступив проти поїздки. Після цього Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію України цим французьким депутатам. Генеральна прокуратура України своєю чергою відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного в'їзду французьких депутатів до Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів