Денісова закликала послів ЄС підтримати Україну у звільненні політв'язнів

Денісова звернула увагу послів на ситуацію з Олегом Сенцовим і підкреслила, що РФ не виконує домовленості

Людмила Денісова З відкритих джерел

Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова закликала послів Європейського Союзу підтримати Україну в прагненні звільнити українських політв'язнів, яких утримує Росія. Про це повідомляється на сайті омбудсмена

На зустрічі з послами Денісова наголосила, що Російська Федерація не виконує ні домовленостей між президентами, ні міжнародні конвенції, ні власне законодавство. 

"Україна, зі свого боку, зробила всі належні кроки. З огляду на попередні домовленості, Президент України Петро Порошенко взяв на себе зобов’язання надати дозвіл пані Москальковій приїхати в Україну, незважаючи на те, що в неї була заборона на в’їзд", - сказала український омбудсмен. 

Також Денісова звернула увагу послів на ситуацію з Олегом Сенцовим. 

"Окремо хочу зауважити, що інформація, яка поступає про Олега Сенцова, дуже суперечлива. І в мене є підозра, що Олега годують невідомою сумішшю. Ця підозра підтверджується фактом - листом від Радника Президента РФ Михайла Федотова. В ньому чітко зазначено, що з 8-го червня Олега Сенцова годують якоюсь сумішшю. Що це за суміш, які в ній складові – ми не знаємо", - зазначила Денісова. 

Вона закликала підтримати Україну в прагненні звільнити всіх українських політв'язнів, яких утримує Росія.

Раніше Ірина Геращенко, а також український омбудсмен Людмила Денісова неодноразово заявляли про готовність обміняти 23 росіян на українців, які незаконно утримуються в РФ і в анексованому Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів