Дейдей прокоментував заяву Луценка про подання на зняття з нього недоторканності

Депутат повідомив, що вже був на допиті в НАБУ

Народний депутат від "Народного фронту" Євген Дейдей прокоментував заяву генерального прокурора Юрія Луценка про подання на зняття з нього недоторканності. Коментар прозвучав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Справді смішно. Я так розумію, ми зловили, мабуть, усіх корупціонерів у країні. Залишилося тільки добровольців почати саджати і доводити їм, що вони незаконно збагатилися невідомо на чому", - заявив Дейдей.

Також він висловив думку, що у справі не стільки зіграла роль ГПУ, як САП і НАБУ.

"Я вас можу запевнити, що не відчуваю свою провину, розумію, що немає жодного фактажу, і готовий постати перед будь-яким судом, перед будь-яким парламентом. Я прожив 26 років без депутатської недоторканності, так і зараз готовий без неї жити. У цих місцях, в АТО, особливо не допомагає", - додав нардеп.

Також депутат повідомив, що вже був на допиті в НАБУ.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради України підготовлено подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим. 1 КК України), Євгенія Дейдея (ст. 368 прим. 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим. 2 КК України).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...