Данія підтримує санкції проти РФ, незважаючи на збитки своїх бізнесменів, - посол

"Санкції - це єдиний інструмент впливу зараз на Росію, тому вони будуть зняті тоді, коли Росія буде вести себе відповідним чином. Це логіка введення санкцій", - сказала Юль

соцсети
Санкції щодо Російської Федерації будуть скасовані лише тоді, коли керівництво цієї країни буде поводити себе відповідним чином. Про це заявила посол Данії в Україні Мерете Юль, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Санкції - це єдиний інструмент впливу зараз на Росію, тому вони будуть зняті тоді, коли Росія буде вести себе відповідним чином. Це логіка введення санкцій", - сказала Юль.

Вона також підкреслила, що Данія підтримує санкції проти РФ, незважаючи на збитки, які несуть датські бізнесмени. "Данія - одна з країн Європейського Союзу, яка підтримує санкції проти Росії. Ми в Данії розуміємо, що відразу ці санкції не вплинуть, але з часом в довгостроковій перспективі вони позначаться. Багато датських компаній втрачають гроші через те, що припинився експорт у Росію. Але датські бізнесмени йдуть на це свідомо, вони втрачають прибутки унаслідок того, що немає торгівлі з Росією, тому що хочуть таким чином впливати на Росію і вирішити цей конфлікт", - заявила посол.

Новини за темою: США готові посилити санкції щодо РФ за умови погодження з ЄС, - конгресмен

Зазначимо, після анексії Криму, а також посилення ситуації на Донбасі низка країн Європи ввела економічні санкції проти РФ і її чиновників.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів