Чеські ЗМІ: Компанії, пов'язані з чоловіком Тимошенко, в обхід санкцій співпрацюють з держкомпанією в Криму

Олександр Тимошенко, чоловік екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, заснував у Чехії кілька власних фірм. При цьому пов'язані з ним структури в обхід санкцій співпрацюють з російським державним підприємством "Севастопольенерго" у Севастополі. Про це повідомляє чеське видання Parlamentní listy з посиланням на свої джерела.

Автор статті вказує, що кілька компаній, якими володіє Тимошенко, знаходяться в офшорах, і за офіційними документами з ним не пов'язані.

"Тимошенко, який отримав політичний притулок у Чехії у 2012 році у дуже короткі терміни, за даними наших двох незалежних джерел, отримує дохід від кіпрської офшорної компанії Diafox Consulting Limited. За допомогою Чесько-Центральноазіатської змішаної торгової палати він вже давно лобіює свої інтереси серед чеських політиків", - йдеться в матеріалі.

Автор припускає, що мета бізнес-діяльності Олександра Тимошенко – спроба приховати гроші, отримані від колишніх політичних спонсорів його дружини.

Тимошенко розпочав свою діяльність у Чехії у 1990-х роках. У 1999 і 2000 роках він став співзасновником двох компаній - International Industrial Projects та Industrial Projects. Після отримання офіційного притулку в Чехії він заснував компанію Britico Products.

"Тимошенко також отримує дохід від кіпрської Diafox Consulting Limited, якій належить вся мережа ломбардів в Україні під назвою "Дешева Готівка". У 2017 році він отримав 2,4 мільйона гривень від цієї компанії", - повідомило джерело чеського видання.

Один з критиків Тимошенко – бізнесмен Анатолій Іринюк запевняє, що гроші Тимошенко і Павла Лазаренка були виведені в Чехію ще в 90-і роки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів