Через політичний підтекст звинувачення проти Вілкула перетворилося на несмішне шоу, - експерт

Журналіст Дмитро Литвин також зазначив повний провал ГПУ на комітеті

Політолог Петро Олещук вважає, що в рамках розгляду регламентним комітетом ВР подання ГПУ проти Олександра Вілкула прокуратура через повний непрофесіоналізм і політичний підтекст показала досить несмішне "шоу". Про це він сказав в ефірі "112 Україна".

"Обвинувачення прокуратури, за великим рахунком, ґрунтувалося на законах, які давно припинили свою дію", - сказав він.

"А як це все подається? Що знімають недоторканність. А дивишся на цю справу і бачиш, що там такий собі інформаційний привід з боку прокуратури, і все", - сказав Олещук.

Журналіст Дмитро Литвин також зазначив повний провал ГПУ на комітеті.

"Луценко начисто програв щодо Вілкула. Вілкул був підготовлений помітно краще, ніж генеральний прокурор. Справа очевидно розвалилася вже на регламентному комітеті. В цивілізованій країні це було би несумісною ганьбою з посадою, але у нас, на жаль, таке "прокатує", - написав Литвин на своїй сторінці в Facebook.

До того ж Віктор Суслов, міністр економіки 1997–1998 рр. в ефірі NewsOne сказав: "Вілкул, нагадаємо, вже позиціонує себе як один із кандидатів у президенти. В цих умовах треба бути з ним обережним, з його переслідуванням, якщо це – спроба вибити одного з реальних кандидатів, який претендує бути представником у південно-східній частині України, то, звичайно, в демократичній країні це не терпимо".

Нагадаємо, під час засідання регламентного комітету ВР Вілкул представив докази того, що звинувачення ГПУ про нього повністю сфальсифіковано.

Зазначимо, під час засідання регламентного комітету щодо зняття недоторканності з Вілкула з'ясувалося, щоб дати показання проти нього, прокуратура тримала свідка взимку в неопалюваній камері.

Свідка - екс-главу Дніпропетровської райдерждаміністрації, 70-річного Вадима Кобиляцького без рішення суду прокуратура, за його словами, помістила в грудні 2017 року в камеру, яка не опалювалася, і вимагала дати неправдиві свідчення проти Вілкула. Але навіть в цих умовах Кобиляцький не погодився обговорити нардепа. Він підписав компроміс, запропонований прокуратурою, що йому нібито дзвонили з приймальні облдержадміністрації. Заяву свідка депутати отримали під час засідання.

Нагадаємо, два місяці тому комітет ВР з питань регламенту вже один раз не дав згоди на розгляд питання про зняття недоторканності з Вілкула.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів