Будь-яка ТСК не зможе знизити тарифи на газ та інші комунальні послуги, – нардеп

За його словами, цей орган не має відповідних повноважень

Будь-яка тимчасова слідча комісія (ТСК) не зможе знизити тарифи на газ та інші комунальні послуги, представники опозиції, які вимагають створення комісії, прекрасно знають про потенційну ефективність такого рішення. Про це у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" повідомив народний депутат України від "Народного фронту" Георгій Логвинський.

"Я пропоную створити антикорупційного двірника, антикорупційну прибиральницю і ще антикорупційних космонавтів, і всі разом вони будуть боротися з корупцією. Ось приблизно так само для мене звучить без повноважень орган, який намагається сьогодні хтось створити і чудово розуміє, що він створює", – зазначив нардеп.

Новини за темою: ТСК має перевірити тарифи за часів уряду Тимошенко, - Гринів

Нагадаємо, з вівторка, 5 липня, Радикальна партія, "Батьківщина", "Народний контроль" та низка позафракційних народних депутатів заблокували не лише трибуну, але і президію Верховної Ради. Політсили вимагають зниження тарифів, також йшли розмови про створення ТСК щодо даного питання.

Відзначимо, в Україні рішення про зміну тарифів на комунальні послуги приймає незалежний орган – Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Новини за темою: Шантаж з приводу комунальних тарифів невиправданий, - нардеп

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...