Бригинець відкликав світ депутатський запит до АМКУ та інші інстанції через недостовірність інформації

Також народний депутат попросив повернути оригінал запиту

Народний депутат Олександр Бригинець визнав недостовірність викладеної інформації у власному депутатському запиті до Антимонопольного комітету щодо обставин функціонування грального бізнесу в Україні та відкликав його.

Про це він повідомив у своєму офіційному листі на ім'я голови Антимонопольного комітету та керівника відділу контролю Апарату Верховної Ради.

"Враховуючи, що питання, які порушено в зазначеному депутатському запиті, вивчаються мною додатково та більш повно, а викладена в ньому інформація, як виявилося, є недостовірною, прошу депутатський запит не розглядати та письмових відповідей на викладені в ньому вимоги не надавати", - зазначив Бригинець.

Фото з відкритих джерел

Також народний депутат попросив повернути оригінал запиту.

Нагадаємо, 4 квітня в низці ЗМІ з'явилася інформація про подання  Олександром Бригинцем 23 березня 2018 року депутатського запиту через Верховну Раду до Антимонопольного комітету. В запиті йшлося про посилення контролю над ігровою діяльністю та зазначалося, що один з народних депутатів "можливо, якось пов'язаний і опікується мережею одного з провідних операторів ігрового ринку".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів