БПП готова відкликати одну зі своїх кандидатур до Центрвиборчкому і закликає НФ зробити те саме

Так пропонують спочатку зменшити кількість кандидатів на посади, а потім надати можливість "Опоблоку" також отримати представництво

Глава фракції БПП Артур Герасимов БПП

Фракція "Блок Петра Порошенка" готова відкликати одну зі своїх кандидатур на посаду до ЦВК. Про це заявив голова фрації Артур Герасимов в кулуарах парламенту.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми чули застереження відносно кількості кандидатів на посади членів ЦВК у поданні. Фракція БПП готова відкликати одну зі своїх кандидатур для того, щоб вирішити це питання. Також ми чули застереження від наших колег з НФ про те, що треба виконувати резолюцію ПАРЄ відносно представленості однієї з фракцій, яка поки що не має свого представника. І ми звертаємося до наших колег по коаліції також відкликати одну зі своїх кандидатур для того, щоб вирішити і це питання", - сказав Герасимов.

Він також закликав голову ВРУ о 12:00 зібрати лідерів фракцій для обговорення цього питання.

Нагадаємо, на початку лютого 2018 року президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання щодо оновлення складу Центрвиборчкому. Потім була спецперевірка.

Проблема з ухваленням рішення полягає в тому, що вакантних місць у ЦВК 13, а кандидатів - 14. Як відомо, строк повноважень більшості членів Центрвиборчкому давно добіг кінця.

Минулого пленарного тижня, 5 липня, у плані роботи Ради було питання оновлення Центрвиборчкому. Парубій запропонував депутатам шляхом рейтингового голосування визначитися, чи переходити до оновлення складу ЦВК, проте "за" виступили тільки 189 народних обранців (із них з "Блоку Петра Порошенка" - 117, а з "Народного фронту" - 10). Після цього фракція БПП оголосила про припинення роботи до повернення до питання оновлення ЦВК.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів