Бойко: Голосування 16 січня - "дитячі казки" в порівнянні з сьогоднішньою роботою Ради

"Все, що ставилося депутатам, які голосували за закони 16 січня, - дитячі казки в порівнянні з сьогоднішнім голосуванням", - заявив Бойко

112.ua
"Опозиційний блок" обурений процедурою прийняття змін в Податковий і Бюджетний кодекси. Про це на брифінгу в Раді, який транслював телеканал "112 Україна", заявив лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.

"Все, що ставилося депутатам, які голосували за закони 16 січня, - дитячі казки в порівнянні з сьогоднішнім голосуванням", - заявив Бойко.

Він висловив обурення, що депутатам від опозиції не було надано слово, а крім того, не був розданий текст законопроектів, причому не тільки опозиції, але й представникам правлячої коаліції.

Цікаво, що позафракційний нардеп Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook виклав аналогічну думку.

"Яні розумію колег з Народного Фронту, які кричать як різані з задніх рядів: "Все, голосуємо!". Ви хто, парламентарії або працівники Кабміну?.. Якщо ви плюєте на парламентаризм, то чим ви краще виродків, які голосували 16 числа?", - написав Філатов.

Зазначимо, що до оголошення чергової перерви Рада ухвалила зміни до Податкового та Бюджетного кодексів, а також ввела додатковий імпортний збір.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів