Бойко про союз із партією Рабіновича: Всі політичні сили, які хочуть миру і стабільності, повинні об'єднатися

Співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко в студії "112 Україна". 23.05.2018 112.ua

Всі політичні сили, які хочуть миру і стабільності, повинні об'єднуватися. Таку думку висловив співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко в ефірі "112", коментуючи об'єднання "Опоблоку" і "За життя".

"Вважаю, що всі політичні сили, які хочуть миру, стабільності, розвитку в Україні, повинні об'єднуватися. Вітаю те, що ми об'єднаємося з партією "За життя" і запрошую всі інші політичні об'єднання та організації, які стоять на базі таких принципів - миру, стабільності, розвитку, об'єднуватися, відкинувши всі особисті речі, які були, можливо, у минулому, задля розвитку країни. Наша позиція - треба робити це швидше. З цим урядом, з цією владою нічого хорошого не буде для країни", - зазначив він.

І також сказав, що ще не вирішено питання, хто буде головним в об'єднаній партії.

"Це питання буде розглядатися, коли почнеться президентська кампанія. Але я хочу підкреслити, що не тільки двох партій (союз), а ми запрошуємо всіх об'єднуватися в єдиний політичний фронт", - додав він.

Нагадаємо, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович закликав "Опоблок" почати переговори про створення політичного об'єднання.

"Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення сильного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну... Нам потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми сьогодні втратимо шанс для консолідації", - зауважив Рабінович.

В "Опозиційному блоці" відповіли на заклик Рабіновича до об'єднання і запевнили, що це необхідно для повернення миру та стабільності до України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів