Бойко: Рішення про відставку Супрун та перерахунок пенсій військових пенсіонерів має бути схвалено невідкладно

Про це лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради

Рішення про відставку в.о міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та перерахунок пенсій військових пенсіонерів має бути прийнято парламентом невідкладно.

Про це лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко завив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 4 квітня, повідомляє прес-служба.

Він підкреслив, що "Опозиційний блок" вимагає відставки т.в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. «Фракція "Опозиційного блоку" була ініціатором Постанови №5642 щодо відставки Уляни Супрун. Гірше, ніж сьогодні, ситуація в медицині не була ніколи. Тому цей керівник має бути відправлений у відставку», - наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

«У вівторок, 3 квітня, парламентський Комітет з питань охорони здоров’я підтримав проект даної постанови. Якщо вже є рішення комітету, то залишкам правлячої більшості, які тримають Супрун на цій посаді, вже не залишається вибору, і вони мають внести в зал цю постанову», - сказав Юрій Бойко.

Політик також зазначив, що "Опозиційний блок" продовжує наполягати на проведенні перерахунку пенсій колишніх військовослужбовців. «Ми бачимо, що навіть те підвищення пенсій військових пенсіонерів, яке було анонсоване урядом, не відбулося. І якщо ця процедура не буде завершена через два тижні, то ми підтримаємо всі протестні акції, які будуть проводити військові пенсіонери. Вони праві, вони мають право на підвищення пенсії, і для цього є всі необхідні нормативні документи. І те, що уряд їх не виконує – це злочин», - акцентував лідер опозиціонерів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів