Бойко підтримав Рабіновича як єдиного кандидата: Потрібно об'єднатися всім, хто хоче миру в країні

112.ua

Рішення політради партії "За життя" за висунення Вадима Рабіновича єдиним кандидатом на президентських виборах може бути підтримано всім складом нещодавно створеної "Опозиційної платформи – За життя".

Про це заявив народний депутат, співголова депутатської фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді України Юрій Бойко, коментуючи в прямому ефірі програми "Пульс" на телеканалі "112 Україна", створення об'єднаної опозиції.

"Ми зробили перший крок – почули свого виборця, почули людей, які хочуть об'єднуватися для того, щоб цей режим, який сьогодні накоїв в Україні багато бід, швидше пішов у небуття. Для цього потрібно об'єднатися всім, хто хоче миру в країні, хто хоче відновлення стабільності – всіх тих, хто хоче добра для України ".

"Два місяці тому було прийнято рішення розпочати переговори про об'єднання. Відносини з нашими партнерами із "За життя" були непрості, але ми переступили політичні, особисті амбіції заради того, щоб створити єдиний опозиційний фронт, який змете нинішню владу на виборах і поверне країну до нормального розвитку", – упевнений Юрій Бойко.

При цьому він підкреслив, що "вже сьогодні всім очевидно – рішення про підписання об'єднання для створення "Опозиційної платформи – За життя" було правильним рішенням, і це тільки перший крок".

"Я впевнений, що ми на правильному шляху – до нашої політичної платформи приєднуються ще кілька громадських організацій, політичних партій. Якщо політики будуть об'єднуватися і показувати суспільству на власному прикладі, що потрібно діяти згуртовано, то далі за нами піде все суспільство – і це дуже хороший сигнал для всіх громадян", – заявив Юрій Бойко, уточнивши, що "з часом об'єднана платформа трансформується у політичну партію – відповідні переговори ми зараз проводимо, і про результати ви дізнаєтеся вже найближчим часом".

Прокоментував політик і питання висунення єдиного кандидата у президенти від "Опозиційного платформи – За життя", підтвердивши, що "від "Опозиційної платформи – За життя" дійсно буде єдиний кандидат".

"У нас дійсно буде єдиний кандидат від опозиційної платформи – "За життя". Зараз ще йдуть дискусії, партія "За життя" висунула Вадима Рабіновича. Якщо буде відповідне рішення платформи – ми його підтримаємо, тому що для нас прізвище не має значення. У нас у країні дійсно біда – і це не просто слова. Ми об'єднуємося, щоб подолати біду і зробити так, щоб Україна стала на шлях розвитку. Тому дискусія триває. Я думаю, що протягом листопада питання щодо єдиного кандидата буде вирішено", – пообіцяв Юрій Бойко.

За його інформацією, на роль єдиного кандидата претендують кілька опозиційних політиків.

"Я зараз не буду називати імен, тому що вони з'являться найближчим часом, один за іншим, коли політичні сили будуть висувати. Ми розраховуємо тільки на перемогу, – тому що технології вже не працюють. Суспільство і наш виборець повинен бачити, що ми боремося до кінця, ми не йдемо на якісь технологічні речі, як-от "договорняки" тощо. У нас розрахунок на те, що ми переможемо. Це запорука того, що і країні буде легше", – резюмував Юрій Бойко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів