Бойко: "Опозиційний блок" залишається в минулому

Юрій Бойко 24 канал

Засновник "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Юрій Бойко заявив, що його членство в "Опозиційному блоці" залишається в минулому. Про це він заявив журналістам в кулуарах ВР.

"Ми створюємо парламентську групу "Опозиційна платформа - За життя". "Опозиційний блок" залишається в минулому, ми йдемо далі, об'єднуючи всю опозицію. І така парламентська група буде створена в парламенті найближчим часом. Я думаю, що це правильний крок, тому що опозиція має об'єднуватися і йти вперед і проявляти себе як реальна опозиція на противагу діям сьогоднішньої влади", - сказав він.

Раніше політичні партії "За життя" та "Опозиційний блок" об'єдналися в єдину платформу. "Наше об'єднання, яке буде на президентських, парламентських і місцевих виборах представляти інтереси жителів південного сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, стало реальністю – це забезпечить нашій країні мир, відновлення економіки і гідне життя для десятків мільйонів українців", - заявив голова політичної ради партії "За життя" Віктор Медведчук. Також політик зазначив, що рішення про підтримку кандидатури Юрія Бойка було прийнято, виходячи з стратегічних інтересів політичної сили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів