Бойко: "Опоблок" не голосуватиме за призначення Смолія головою НБУ, а Кабмін повинен розповісти про майбутню роботу

Також у політсилі бачать підстави для звільнення в. о. голови МОЗ Супрун

Співголова депутатської фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "112 Україна". 09.02.2018 112.ua

"Опозиційний блок" не має наміру підтримувати кандидатуру Якова Смолія на пост голови Національного банку України, а питання про майбутні дії Кабміну в економічній сфері досі невирішено. Таку заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.

"Ні, ми не будемо за нього (Смолія, - ред.) голосувати. Навіть не в тому справа, що він не з'явився до нас на фракцію і не представив свою програму. Опозиційна фракція не розуміє, яким чином ми потім можемо відповідати за його дії. Він почне працювати, знову, не дай Боже, впаде гривня, а все йде до того. Як ми будемо відповідати за його дії? У нас немає механізмів впливу на його діяльність. Опозиційна фракція не може голосувати за призначення цього керівника", - пояснив Бойко.

Крім того, досі невирішено щодо програми роботи уряду на майбутній рік: "Наша вимога буде надалі продовжуватися, вийдіть і чесно скажіть людям, як країна буде далі жити".

Окремо Бойко зазначив, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун незаконно працює на нинішній посаді. За даними Бойка, у неї немає українського громадянства. "Ми запитали підтвердження, за нашими даними, вона не є громадянином України, вона не заплатила за громадянство. Там процедура, треба платити якийсь мінімум за громадянство", - розповів він, зазначивши, що в неї немає українського паспорта.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності рекомендував Верховній Раді звільнити з посади голови Нацбанку Валерію Гонтареву і призначити на цю позицію Якова Смолія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів