Бойко: Ми завершимо формування нашої програми після закінчення процесу приєднання інших політичних партій і суспільних об’єднань

Юрій Бойко 24 канал

Співголова партії "Опозиційний блок", який став єдиним кандидатом в президенти від об'єднаних опозиційних сил, Юрій Бойко заявив, що  "Опозиційна платформа – За життя" завершить формування програми після закінчення процесу приєднання інших політичних партій і суспільних об’єднань. Про це він сказав журналістам у кулуарах ВР. Трансляцію погоджувальної Ради вів телеканал "112 Україна".

"Базові речі у нашій програмі вже є, але ми завершимо формування програми після того, як завершиться процес приєднання до нашої команди інших політичних партій і суспільний об’єднань. Зараз цей процес триває і коли завершиться повністю поєднання, ми всі розглянемо пропозиції і завершимо формування програми. Базові принципи – це мир, завершення конфлікту, економічний розвиток, створення робочих місць, припинення корупційних схем, збільшення добробуту громадян", - сказав він.

"Хочу сказати, що це дуже велика відповідальність. Ми не можемо підвести своїх виборців, які не тільки на Півдні і на Сході, які є нашою базою, але і вся країна потребує захисту від сьогоднішньої влади. Я вважаю, що те, що хочуть бачити люди, а це припинення військового конфлікту, створення робочих місць, економічний розвиток країни, а не біганина за кредитами. Все ці завдання для мене є приорітетними і вони будуть виконуватися як наша програма.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що згідно з рішенням стратегічної ради "Опозиційної платформи – За життя" єдиним кандидатом у президенти від об'єднаних опозиційних сил на майбутніх виборах стане Юрій Бойко.

Раніше політичні партії "За життя" та "Опозиційний блок" об'єдналися в єдину платформу. "Наше об'єднання, яке буде на президентських, парламентських і місцевих виборах представляти інтереси жителів південного сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, стало реальністю – це забезпечить нашій країні мир, відновлення економіки і гідне життя для десятків мільйонів українців", - заявив голова політичної ради партії "За життя" Віктор Медведчук. Також політик зазначив, що рішення про підтримку кандидатури Юрія Бойка було прийнято, виходячи з стратегічних інтересів політичної сили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів