Бойко: Ми проти введення воєнного стану і маємо намір оскаржити це рішення

Юрій Бойко Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" виступає проти введення воєнного стану і має намір оскаржити це рішення. Про це заявив представник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко на брифінгу, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми маємо намір оскаржити це рішення. Дочекаємося остаточного варіанту. Ми категорично проти введення воєнного стану в країні, в сьогоднішній ситуації, тому що це не призведе до деескалації конфлікту в Азовському морі, це не призведе до звільнення українських моряків", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про запровадження воєнного стану в Україні". Зокрема, воєнний стан "вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії".

Згідно з документом, воєнний стан вводиться на 30 днів і не вплине на дату проведення президентських виборів в Україні, запланованих на 31 березня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів