Бойко: Група "Опозиційна платформа – За життя" не буде голосувати за бюджет-2019

Представник "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат України Юрій Бойко в програмі "Пульс" в ефірі телеканалу "112 Україна". 20.11.2018 112.ua

Нещодавно сформована в Раді група "Опозиційна платформа – За життя" не буде голосувати за бюджет-2019. Таку заяву в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" зробив представник "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Юрій Бойко.

"Політична "Опозиційна платформа - За життя" за цей бюджет не проголосує", - підкреслив він, зазначивши, що про створення нової депутатської групи незабаром оголосить спікер ВР.

Бойко заявив, що нова політична сила перебуває в опозиції до чинної влади, а також не має наміру підтримувати бюджет, оскільки той не відповідає економічним пріоритетам "Опозиційної платформи – За життя".

Як зазначалося, раніше була створена "Опозиційна платформа - За життя", до неї закликали приєднатися інші політичні сили; про підтримку нового об'єднання вже заявила Партія розбудови України, її голова, Юрій Мірошниченко, оголосив про приєднання до платформи.

"Наше об'єднання, яке буде на президентських, парламентських і місцевих виборах представляти інтереси жителів південного сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, стало реальністю – це забезпечить нашій країні мир, відновлення економіки і гідне життя для десятків мільйонів українців", - розповів представник "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук про стратегічні напрямки роботи нового об'єднання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів