Бойко: Акції протесту під Радою – це спроба колишніх учасників коаліції відновити своє становище

Вимоги протестувальників частково збіглися з позицією "Опозиційного блоку"

Співголова депутатської фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Акції протесту під Радою, які пройшли на цьому тижні, це спроба колишніх учасників коаліції відновити своє становище. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.

"Що це було? Це була боротьба за владу всередині колишньої правлячої коаліції, частина з якої втратила свої посади і, природно, вони проти цього, і вони організували, звезли людей для того, щоб відновити своє становище в правлячій коаліції", - вважає політик.

При цьому Бойко не береться судити, чи збіглися вимоги протестувальників з вимогами президента, однак зазначає, що вони частково співпадають з побажаннями його політичної сили.

"Ми за зняття недоторканності, ми за перегляд закону про вибори, оскільки вважаємо, що в сьогоднішньому бідному суспільстві мажоритарка – це просто скупка голосів. Ми проти антикорупційного суду, оскільки наша позиція була, коли ми голосували за судову реформу, що суд має бути справедливим і всі суди мають бути реформовані і боротися з корупцією", - пояснив він докладніше позицію своїх соратників.

Нагадаємо, за інформацією МВС, озвученою сьогодні вдень, під стінами Ради залишилося близько 300 протестуючих. Акція протесту розпочалася 17 жовтня, в ній взяли участь кілька тисяч осіб. У тому числі народні депутати. Пізніше під парламентом відбулися зіткнення, в результаті яких постраждало п'ять осіб. Мітингувальники залишалися під стінами парламенту наступні два дні. Однією з вимог було скасування депутатської недоторканності, процедуру прийняття відповідного закону в Раді запустили в четвер, 19 жовтня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів