Білий дім включив у стенограму питання Путіну про перемогу Трампа на виборах

Питання Путіну звучало так: "Ви хотіли, щоб президент Трамп виграв вибори? Чи направляли ви кого-небудь зі своїх чиновників, щоб допомогти йому в цьому?" Раніше це питання було виключене з первинної версії стенограми Білого дому

The New York Post

У неділю, 29 липня, Білий дім оновив свою стенограму прес-конференції Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним. Тепер у документ включено питання, поставлене американським журналістом російському лідерові про те, чи хотів той, щоб Трамп переміг на виборах у 2016 році. Про це повідомляє DW.com.

Питання Путіну звучало так: "Ви хотіли, щоб президент Трамп виграв вибори? Направляли ви кого-небудь з своїх чиновників, щоб допомогти йому в цьому?"

Це питання було виключене з первинної версії стенограми Білого дому. У Вашингтоні заявили, що причиною цього стали аудіоперешкоди, і додали, що злого помислу тут немає.

Новини за темою: Глава Пентагону заявив про можливу зустріч з міністром оборони РФ Шойгу

Путін, згідно американської стенограми, відповів "Так, хотів. Тому що він говорив про нормалізацію російсько-американських відносин".

У стенограмі Кремля, є тільки перша частина питання: "Ви хотіли, щоб Президент Трамп виграв вибори?", і відповідь Путіна лише про нормалізацію відносин, без слів "так, хотів". При цьому на аудіозаписі прес-конференції чітко чути відповідь російського лідера: "Так, я хотів, щоб він виграв", передає видання.

Новини за темою: Трамп відклав наступну зустріч з Путіним

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів