Понад половину українців виступають за збереження інституту президентства в країні, - опитування

Український інститут соціальних досліджень ім. Яременка спільно з центром "Соціальний моніторинг" і компанією "Соціс" провів соціальне опитування, яке показало, що понад половину опитаних українців вважають за потрібне зберегти інститут президентства в Україні, повідомляє "112 Україна".

"Сьогодні, ви знаєте, серед окремих політиків ці думки звучать, що потрібно зберегти посаду президента, можливо, з іншими повноваженнями, якою повинна бути політична система в Україні в майбутньому. І ось ми побачили, що серед населення, громадська думка вважає, що, на думку більшості, необхідно сьогодні в Україні зберегти посаду президента. 68% дали таку відповідь", - розповідає голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка Ольга Балакірєва.

Також дослідження показало, що 58% респондентів визнають, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням і 51% вважає потрібним від нього позбутися.

"Зовнішнє управління в Україні - вже давно секрет Полішинеля. Це сигнал для євроінтеграторів: народ вже цілком оцінив результати їхньої діяльності", - вважає лідер ГО "Український вибір – право народу" Віктор Медведчук.

Українській еліті насамперед не вистачає моралі й совісності - так відзначили 84 відсотки опитаних. 55% впевнені, що еліта повинна набути також професіоналізму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів