Понад 5 тис. військовиків ЗСУ пройшли міжнародні навчання з 2015 року, - Міноборони

У загальній кількості на навчаннях підготовлено 9 батальйонів ЗСУ та 3 батальйони Нацгвардії

Нацгвардия

Міжнародні навчання з 2015 року пройшли 5052 військовиків Збройних сил України. Про це повідомив кореспондент 112.ua.

Наразі триває підготовка чергового механізованого батальйону ЗСУ.

Підготовка підрозділів ЗСУ здійснюється за двома напрямками – загальновійськова підготовка та підготовка сил спеціальних операцій. Окрім того, з 2015 року було підготовлено 104 інструктори ЗСУ.

У рамках діяльності групи надається допомога у створенні Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки (на території Яворівського полігону у Львівській області). Зазначений центр створюється з урахуванням стандартів та методики підготовки ЗСУ США, а також з урахуванням досвіду ЗСУ України, отриманого під час АТО.

Окрім діяльності у рамках зазначеної групи, американська сторона також проводить низку заходів з цільової підготовки окремих підрозділів та військовиків ЗСУ як на базі навчальних центрів і полігонів ЗСУ, так і на базі навчальних центрів ЗСУ США у ФРН та США.

Нагадаємо, 30 січня в Україні набув чинності закон, який дозволяє іноземним військовослужбовцям брати участь у військових навчаннях на території України протягом 2018 року.

Закон передбачає допуск до України іноземних військовослужбовців для участі в українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент – 2018" та "Сі Бриз – 2018", багатонаціональних навчаннях "Світла лавина – 2018" та "Чисте небо – 2018" та українсько-румунських навчаннях "Ріверіан – 2018".

Верховна Рада України ухвалила цей закон у січні поточного року 235 голосами народних депутатів. Президент України Петро Порошенко підписав документ 29 січня поточного року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів