Надзвичайний і повноважний посол Роман Безсмертний в студії "112 Україна". 06.01.2017
112.ua

Рішення РНБО про припинення вантажоперевезень на Донбас не суперечить мінським угодам. Про це в ефірі "112 Україна" заявив надзвичайний і повноважний посол Роман Безсмертний.

Роман Безсмертний на питання про те, як він оцінює рішення РНБО щодо Донбасу в контексті мінських угод, відповів:
"Якщо виходити з формального тексту мінських домовленостей, то дане рішення абсолютно ніяк до них не відноситься. Це справа України - приймати рішення, що стосуються врегулювання проблематики. Україна зовсім не порушує ті домовленості. Це власне добра воля України, яка погоджується далі вести переговори про виконання цих домовленостей, а ще більше неприємно, що в заяві Гризлова є певне позиціонування", - прокоментував Безсмертний.

Нагадаємо, сьогодні Борис Гризлов заявив, що рішення РНБО про припинення вантажоперевезень на Донбас нібито порушує мінські угоди.

Раніше РНБО заборонила переміщати вантажі через лінію розмежування на Донбасі. Як виняток будуть пропускати лише гуманітарні вантажі.

У середині грудня 2016 року ветерани АТО заявили про підготовку блокади окупованих територій. Згодом були заблоковані залізничні шляхи, якими поставляється антрацитове вугілля. Через блокаду Донбасу Кабінетом міністрів з 17 лютого введено надзвичайний режим в енергетиці.