Березюк заявив, що ночуватиме під будівлею Адміністрації президента і вживатиме лише воду

"Якщо страждають львів’яни, я також буду страждати", - сказав голова парламентської фракції "Самопомочі"

Yan Dobronosov

Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, який оголосив голодування, пообіцяв ночувати під будівлею Адміністрацією президента і вживати лише  воду. Про це він заявив у коментарі "112 Україна".

"Президентська адміністрація це розпочала, вона й має це закінчити, тому що прем’єр-міністр виглядає залежним від рішень. І перестати знущатися над людьми у Львові, вони прекрасно знають, що робити. Цей план лежить рік… Я тут буду ночувати (під АП, - ред.). Я буду вживати тільки воду. Далі все залежить від президента України і прем’єр-міністра", - сказав Березюк.

Він пояснив, що відвідав Львів і вирішив, що далі так тривати не може.

"Минулого тижня був у Львові, багато ходив вулицями, слухав, дивився, відчував. Так не можна робити з людьми. Якщо впаде Львів, вони знищать Україну. А Львів є терпеливим, він завжди був першим, але захищати себе у Львова також не виходить, тому що він тоді якось виступає проти держави, яка його знищує. Рік розмов, у тому числі моїх особистих з президентом, декілька розмов, декілька розмов з прем’єр-міністром, декілька спроб, але ці спроби були фейками… Як лікар, я походив, як людина, я подивився, як народний депутат, я маю обов’язок щось робити. За рік я побачив деспотичну владу, яка глуха. Якщо страждають львів’яни, постраждає й Україна. Якщо страждають львів’яни, я також буду страждати", - зазначив голова парламентської фракції.

Новини за темою: Рік трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі: Відходів багато, а вирішення проблеми не видно

Як повідомлялося раніше, сьогодні на погоджувальній раді Олег Березюк оголосив про голодування і покинув засідання. Зазначимо, голова парламентської фракції нічого не сказав про сміттєву проблему. Поряд з тим сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозять.

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому звалищі в травні 2016 року, після якої на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття до інших регіонів, але наразилася на протести мешканців. Через ситуацію зі сміттям діяльність міського голови було піддано критиці з боку президента і прем'єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Наприкінці травня львівським комунальникам довелося прибирати з вулиці Кондукторської імпровізовану барикаду з сміття. Її спорудили незадоволені жителі міста. Протестували напередодні 28 травня, коли виповнився рік з моменту катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів