Березюк оголосив голодування

Голова фракції "Самопоміч" покинув засідання погоджувальної ради парламенту одразу після своєї заяви

Глава фракції "Самопоміч" Олег Березюк прес-служба "Самопомочі"

Голова парламентської фракції Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі і толерантні до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні у державі, я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати у ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. У ХХІ столітті, на жаль", - заявив Березюк.

Новини за темою: Країна, яку роздирає війна, тоне у власних відходах: Про українське сміття пишуть вже в Америці

Зазначимо, голова парламентської фракції нічого не сказав про сміттєву проблему. Поряд з тим сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозять.

Новини за темою: Вихід є. Як вирішити проблему із львівським сміттям

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому звалищі в травні 2016 року, після якої на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття до інших регіонів, але наразилася на протести мешканців. Через ситуацію зі сміттям діяльність міського голови було піддано критиці з боку президента і прем'єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Наприкінці травня львівським комунальникам довелося прибирати з вулиці Кондукторської імпровізовану барикаду з сміття. Її спорудили незадоволені жителі міста. Протестували напередодні 28 травня, коли виповнився рік з моменту катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...