Баховський назвав надуманими кримінальні справи про заниження вартості митних декларацій співробітниками Одеської митниці

За словами Романа Бахівського, коли ці доручення поскаржилися в суді - суд визнав їх законними

Фото з відкритих джерел

Екс-керівник Відкритого митного простору Одеської митниці Роман Баховський заявив, що вважає надуманим кримінальну справу, в рамках якого у нього проводився обшук. Про це він заявив в ході прес-конференції.

"Всі дії правоохоронних органів - це надумані справи, які спрямовані виключно на тиск на людей, які реформують країну. У них досить адміністративного, фінансового, інформаційного ресурсу, щоб домалювати нас скільки завгодно віртуальних мільйонів шкоди держави", - заявив Баховський.

Він зазначив, що проводилися у нього були санкціоновані обшуки суддею Печерського суду і в ході них правоохоронці вилучили мобільні телефони, носії інформації та ноутбук. Самі ж обшуки, за словами Романа Бахівського, проходили близько п'яти-шести годин.

При цьому екс-глава Відкритого митного простору заявив, що згідно з кримінальним діловодства, яку розслідують у Прокуратурі, співробітники Одеської митниці прийняли систему доручень, яке передбачає оформлення за ціною в контракті товарів з низьким рівнем ризику. При цьому він заявив, що під час оскарження в суді цих доручень, суд визнав їх такими, що не порушують законодавство України.

Нагадаємо, 3 березня екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що співробітники Служби безпеки України і Генеральної прокуратури намагаються провести обшуки в її помешканні. Вона також зазначила, що паралельно обшуки проводяться у Романа Бахівського, який очолював Відкрите митний простір.

Як повідомила речник Генпрокурора Лариса Сарган, Генпрокуратурою проведено 60 обшуків, пов'язаних з розслідуванням справи про перевищення службових повноважень співробітниками Одеської митниці. За словами Лариси Сарган, у листопаді 2015-2016 рр. співробітники Одеської митниці, діючи в інтересах третіх осіб, можливо, створювали умови для оформлення митних декларацій на ввезення на територію України різних груп товарів за заниженою вартістю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів