Бабак: "Самопоміч" буде голосувати за відставку уряду у разі підвищення цін на газ

Раніше про голосування за відставку уряду говорили в "Опозиційному блоці" і "Батьківщині"

Нардеп від "Самопомочи" Олена Бабак прес-служба "Самопомочі"

У разі підвищення цін на газ депутати від "Самопомочі" будуть голосувати за відставку уряду. Про це в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на "112 Україна" повідомила депутат від "Самопомочі" Альона Бабак.

"Абсолютно, ("Самопоміч") буде підтримувати такі речі, – наголосила Бабак.

Раніше представники "Опозиційного блоку" і "Батьківщини" заявили, що в разі підвищення цін на газ, будуть вимагати відставки уряду.

Нагадаємо, уряд України на переговорах з МВФ досягла принципової домовленості про поступовому підвищенні ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року. Зазначимо, що підвищення вартості газу є однією з умов МВФ для надання чергового траншу.

Раніше у Мінфіні повідомили, що Україна виконала більшість своїх зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом. 

Зазначимо, що на початку лютого Україна частково розрахувалася з МВФ за боргами за програмою stand by 2014 року. Зокрема, Київ виплатив два транші – 375 млн і 87 млн дол. 31 серпня Україна перерахувала МВФ 160,3 млн дол. в рахунок повернення основного боргу.

Кредитна програма для України в розмірі 17,01 млрд дол. була затверджена МВФ наприкінці квітня 2014 року, а вже на початку травня було надано перший транш кредиту stand by на суму 3,19 млрд дол.

У березні 2015 року Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення Україні 17,5 млрд дол. за 4-річною програмою EFF (Extended Fund Facility) замість програми stand by.

Програма stand-by була замінена на "механізм розширеного фінансування" у зв'язку з більш тривалої потребою платіжного балансу України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів