Азаров просить допитати його у справі Януковича за допомогою відеоконференції

Він додав, що не може прибути до України через "політичне переслідування"

Екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров, архівне фото "ТАСС"

Екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров просить Оболонський районний суд Києва допитати його на судовому засіданні у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича за допомогою відеоконференції. Відповідну заяву оприлюднив адвокат Віктор Сердюк на своїй сторінці в Facebook.

У заяві Азаров підтвердив свою готовність дати свідчення в суді і зазначив, що за ініціативою Сердюка був залучений в процес в якості свідка захисту.

"Прошу забезпечити проведення мого допиту в якості свідка в кримінальному провадженні №1 КП/756/237/18 у порядку міжнародної правової допомоги шляхом відеоконференції з уповноваженого суду м. Москва", - йдеться в заяві.

Він додав, що не має можливості прибути безпосередньо в Оболонський суд Києва у зв'язку з політичним переслідуванням його на території України, "організованим високими посадовими особами України".

Він стверджує, що отримує регулярні загрози і вважає, що в Україні існує загроза його життю.

Також Азаров з міркувань безпеки відмовився повідомити суду адресу свого фактичного місця проживання на території Росії.

Нагадаємо, суд затвердив список свідків захисту для допиту у суді, в якому фігурують екс-прем'єр Микола Азаров, колишній голова АП Андрій Клюєв та інші екс-високопосадовці часів Януковича. При цьому був відхилений ряд осіб, яких також мали намір допитати адвокати Януковича

Новини за темою: Луценко прогнозує початок судових процесів проти Курченка, Азарова, Арбузова, Клименка і Ставицького у 2018 році

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів