Аваков не повідомив про конфлікт інтересів у розслідуванні щодо Котвіцького, яке веде МВС, - Шабунін

Службова перевірка не створить проблем для міністра

112.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не повідомив про конфлікт інтересів у розслідуванні щодо Котвіцького, яке веде МВС, що й стало підставою для прохання призначити службове розслідування стосовно чиновника. Про це розповів керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін у коментарі каналу "112 Україна".

"Проблема полягає в тому, що Аваков не повідомив про конфлікт інтересів. Сам факт неповідомлення є порушенням. Правильно було б, щоб діяла організація НАПК, у функціоналі якої, крім декларування, є перевірка конфлікту інтересів. Оскільки агентство досі не діє, ми змушені були смикати з цим ГПУ. До старту НАПК вона займається цими функціями", - пояснив Шабунін.

Шабунін зазначає, що службова перевірка не створить проблем для міністра, навіть якщо з'ясується, що конфлікт інтересів був присутній. У цьому випадку її результатом буде адміністративний штраф.

"Цим прикладом ми просто хочемо навчити людей дотримуватися прямих норм закону, особливо в тому, що стосується вищих посадових осіб", - пояснив він свою позицію.

Йдеться про розслідування щодо народного депутата Ігоря Котвіцького, якого підозрюють у тому, що він вивів в офшор 40 млн дол. Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що в цьому замішаний Аваков, який спростував звинувачення нардепа.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів