Атлантична рада представила доповідь з доказами військової агресії РФ в Україні

Робоча група, зокрема, дійшла висновку, що багатьма наступальними операціями на Донбасі керували з РФ

Атлантична рада

Робоча група Атлантичної ради представила доповідь, яка доводить пряму військову агресію Росії в Україні. Документ опублікований на інтернет-сайті Атлантичної ради.

"Росія перебуває в стані війни з Україною. Російські громадяни і солдати б'ються та вмирають у війні свого уряду. Президент Росії Володимир Путін продовжує заперечувати участь у бойових діях, але докази неспростовні і незаперечні. Ґрунтуючись на інформації з відкритих джерел, доповідь надає неспростовні докази прямого військового втручання Росії у Східній Україні", - йдеться у коментарі до доповіді.

Зазначається, що у своїй доповіді робоча група дійшла таких висновків:

1. Супутникові знімки підтверджують рух російських військ і зведення таборів уздовж українського кордону.

2. Російські тренувальні табори, дислоковані уздовж кордону з Україною, є стартовими точками війни Росії в Україні. Ці табори є базою для російської військової техніки, яка направляється в Україну і потім передається в арсенал бойовиків, і для російських солдатів, мобілізованих по всій Росії для вторгнення в Україну.

3. Командири наказують російським солдатам приховувати знаки ідентифікації на військовій техніці, знімати знаки розрізнення з обмундирування і перетинати кордон, щоб приєднатися до сил бойовиків на сході України.

4. Різні види російської зброї і боєприпасів, які не використовуються українськими військовими, опинилися в руках бойовиків, включаючи переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК), різні види гранатометів, протитанкових керованих ракет, наземних мін та різної стрілецької зброї.

5. Під час ключових наступальних операцій російські війська в Україні отримували підтримку з російської території. Супутникові дані, аналіз вирв і відкритих джерел підтверджує, що багатьма атаками керували з Росії.

Новини за темою: Агресія Росії буде мати важкі для неї наслідки, - генсек НАТО

Зазначимо, НАТО неодноразово критикувало участь Москви в конфлікті на сході України, вимагала повністю виконувати мінські угоди. У свою чергу Росія заперечує присутність своїх військових і поставки озброєння бойовиків на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів