Апарат РНБО заявляє про неприпустимість спроб пропаганди сепаратизму в Україні

Заяви про федералізацію можуть призвести до громадянської війни  

Апарат Ради національної безпеки і оборони заявляє про неприпустимість будь-яких спроб пропаганди сепаратизму. Про це йдеться в заяві апарату РНБО.

"Ми, співробітники Апарату Ради національної безпеки і оборони України, в рамках своїх повноважень уважно відстежуємо ситуацію, пов'язану з будь-якими спробами насадження суспільству ідей сепаратизму", - йдеться в заяві.

Фото з відкритих джерел

Апарат РНБО наголошує, що робота Верховної Ради показує, що депутати здатні знаходити між собою компроміси заради збереження стабільності в суспільстві.

"В теж час деякі безвідповідальні представники українського політикуму, дії яких стали чинником нестабільності й розколу в суспільстві, заговорили про необхідність федералізації країни і прийняття нелегітимних рішень, які можуть призвести до незворотних наслідків", - йдеться в заяві.

Апарат РНБО наголошує, що такий шлях може призвести до втрати територіальної цілісності країни і виникненню передумов громадянської війни.

Апарат закликає громадян України зробити все можливе, щоб зупинити силові сценарії вирішення соціальної напруги в суспільстві.

Як повідомляло агентство, з'їзд депутатів всіх рівнів сходу, що проходив у суботу 22 лютого в Харкові, рекомендував органам місцевого самоврядування керувати регіонами до відновлення конституційного порядку в країні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів