Антикорупційний суд повинен бути створений до виборів, - посол ЄС Мінгареллі

Такий крок, на думку Мінгареллі, визначить "червону лінію" щодо боротьби з корупцією

З відкритих джерел

Посол Євросоюзу Хюг Мінгареллі висловив думку, що Антикорупційний суд на Україні повинен бути створений до президентських виборів. Про це він сказав у понеділок на зустрічі з народними депутатами, членами міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти", передає "Ліга.нет".

"Антикорупційний суд потрібен до виборів, і також потрібно почати впровадження реформи приватизації та інші", - сказав посол ЄС.

Мінгареллі зазначив, що Україна, на відміну від ряду країн колишнього СРСР змінювалася протягом останніх років, але зміни йдуть складно. При цьому влада і суспільство повинні розуміти, що стосовно боротьби з корупцією країна повинна визначити "червону лінію" – така лінія є в багатьох країнах. Саме таку лінію і визначить створення Антикорупційного суду.

Нагадаємо, 23 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про Антикорупційне суді. Раніше ми писали про те, що передбачає цей документ і за що його критикують.

Разом з тим Міжнародний валютний фонд повідомив українську владу про те, що ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційне суді в його нинішній редакції є порушенням Києвом своїх зобов'язань перед МВФ і суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії.

У свою чергу в Адміністрації президента заявили, що законопроект повністю відповідає Конституції України та рекомендаціям Венеціанської комісії. Пізніше Світовий банк закликав внести зміни в цей законопроект. СБ виділив сім зауважень до документа. Деякі з них повторюють вимоги МВФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів