Антикорупційного прокурора оберуть до початку жовтня, - Шабунін

Шабунін вважає, що реальний термін початку роботи слідчого бюро – з грудня

112.ua

Керівник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін заявив, що реальний термін початку роботи слідчого антикорупційного бюро – з грудня. Про це він заявив у ході брифінгу у Києві.

"Якщо все буде добре й Андрію Парубію вдасться переконати парламент проголосувати максимально швидко, скажімо, це буде четвер, то з досвіду обрання директора бюро, ми будемо мати керівника спецпрокуратури, швидше за все, десь до першого тижня жовтня. А потім починається процедура створення цієї прокуратури і вступу самих працівників прокуратури. І це ще мінімум 5 місяців. З того, що вийшло, я бачу, що слідче бюро почне свою роботу з грудня", - заявив Шабунін.

Раніше, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник повідомив, що повноцінну роботу Національне антикорупційне бюро почне вже з 1 жовтня.

Новини за темою: У конкурсі на посади детективів НАБУ взяли участь 2,7 тис. кандидатів, - Ситник

Нагадаємо, що раніше Шабунін повідомив про те, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) подала в комісію з обрання антикорупційного прокурора кандидатуру начальника Головного слідчого управління Юрія Грищенка і заступника генпрокурора Юрія Севрука. Шабунін вважає, що ГПУ намагається "підім'яти" під себе процес обрання членів конкурсної комісії. Нагадаємо, що Рада делегує в комісію з обрання антикорупційного прокурора 7 членів, ГПУ – 4.

Новини за темою: У НАБУ вирішили пом'якшити вимоги до кандидатів на посаду глави юрвідділу

14 жовтня 2014 Верховна Рада прийняла закон про створення Національного антикорупційного бюро. Бюро є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, а також попередження вчинення нових. Завданням бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами і які становлять загрозу національній безпеці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів