Альтернативою "закону Савченко" могло стати рішення будувати СІЗО, які б не калічили людей, - Новіков

Адвокат розкритикував рішення Ради про скасування закону

Адвокат Ілля Новіков розкритикував сьогоднішнє рішення Верховної Ради про скасування "закону Савченко" і заявив, що альтернативою закону могло б стати рішення будувати СІЗО, які б не калічили людей. про це Новиков заявив в коментарі телеканалу "112 Україна".

"Сьогоднішнє рішення про скасування" закону Савченко ", воно тих людей, які були вбиті не поверне, не поверне людей, які були звільнені з камери. Воно просто викидає на смітник весь той збиток, яким суспільство розрахувалося за можливість мати більш прогресивний, більш європейський , більш сучасний Кримінальний Кодекс. Альтернативним вирішенням до цього було б будувати СІЗО, які б не калічили людей, які можна було прирівнювати до колонії. На це говорять, що зараз немає грошей або це несвоєчасно ", - заявив Новіков.

[Article_attached position = "1"]

Новиков заявив, що рішення злочини, вчинені людьми, звільненими з "закону Савченко", не є аргументом, щоб повернути попередні умови в Кримінальному кодексі.
[Article_attached position = "2"]

"Я залишився при своїй думці. Я впевнений, що сьогоднішнє рішення Ради - це навіть не крок назад, то, що вони повернулися до того, що було, це два кроки назад. Всі аргументи з приводу того, що ті люди, які були звільнені по "закону Савченко", що вони вийшли і здійснювали нові злочини. це погано, але це не аргумент, щоб повернути все, як було ", - заявив адвокат.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада скасувала "закон Савченко".

[Article_attached position = "3"]

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...