Аласанія: Парламент діяв емоційно, коли ухвалював рішення про санкції проти "112 Україна" і Newsone

На думку Аласанії, немає законних підстав для того, щоб схвалювати санкції проти телеканалів

112.ua

Парламент діяв емоційно, коли ухвалював рішення про санкції проти телеканалів "112 Україна" і Newsone. Жодних наслідків для мовників не буде. Таке переконання в ексклюзивному коментарі "112 Україна" висловив голова Національної громадської телерадіокомпанії Зураб Аласанія.

"Найімовірніше, це була емоційна річ. Вони хотіли це зробити - вони це зробили. Я сумніваюся, що будуть наслідки", - сказав він.

"Треба було робити це протягом останнього року, моніторити, робити зауваження, документувати все, а потім подавати в Нацраду. Нацрада реагує певним чином - попередженням, суд потім, і поїхали. Це законний шлях, він повинен бути таким. Якщо вони так зробили - ну, емоційно мали право. Чи вирішить щось РНБО, я сумніваюся - немає законних підстав просто", - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада рекомендувала РНБО запровадити економічні та інші санкції щодо телеканалів "112 Україна" та Newsone. Постанову про інформаційну безпеку підтримали 229 депутатів. Згідно з документом, ліцензії телеканалів повинні анулювати і заборонити використання радіочастот.

Ці обмеження "112 Україна" вважає обмеженням свободи слова і загрозою незалежної роботі ЗМІ в Україні, тому за захистом телеканал змушений звернутися до міжнародних організацій. Вже направлено листи президенту Єврокомісії Дональду Туску, єврокомісару Федеріці Могеріні і генсеку Ради Європи Турбйорну Ягланду.

Утиски в роботі телеканал "112 Україна" відчуває від початку свого заснування і вважає неприпустимими анонсовані скасування ліцензій телеканалу і заборону на використання радіочастот.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів