Акція під офісом Медведчука є реакцією опонентів на його позицію щодо відновлення миру в Україні, - заява

Фото з відкритих джерел

Акція під офісом члена партії "За життя" Віктора Медведчука є реакцією опонентів на його позицію щодо відновлення миру в Україні, проте його позиція залишиться незмінною. Про це йдеться в заяві Віктора Медведчука.

"Акція, організована представниками "партії війни" у владі - це злобна реакція на послідовну і принципову позицію з встановлення миру на Донбасі, з відновлення повноцінних економічних відносин з Росією та країнами СНД. Наша позиція залишиться незмінною, незважаючи на всі підступи "партії війни". Ми будемо відстоювати припинення бойових дій на сході України, необхідність прямого діалогу з Донбасом, відновлення економіки і виходу з-під зовнішнього управління США. Тільки при такому сценарії у нашої країни є майбутнє", - йдеться в заяві.

Цю заяву політик опублікував у зв'язку з сьогоднішньою акцією під його офісом, яка тривала рівно годину, за яку біля будівлі зібралися люди, більшість пенсійного віку, з плакатами. В руках вони тримали плакати з фотографіями Медведчука, однак відмовилися спілкуватися з пресою і пояснювати, проти чого протестують.

А пізніше з'явилися фото- і відеоматеріали, на яких видно, як після закінчення мітингу ці ж люди спускаються в метро і отримують гроші: так ідентифікували кількох осіб, яких до цього помітили на акції.

Акція протесту під офісом Віктора Медведчука, 13.09.2018 Фото з відкритих джерел

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів