Адвокати Януковича оприлюднили фотографії куль, стверджуючи, що ними стріляли у силовиків на Майдані

За словами Сердюка, фотографії куль разом з багатьма томами інших доказів мав надати Печерському суду адвокат Олександр Горошинський

Попереднє слухання у справі про держзраду Януковича, 4 травня 2017 Українське фото

Адвокат экс-президента Віктора Януковича опублікував у Facebook фото куль, якими, за його ствердженням, стріляли у правоохоронців на Майдані.

"Силове усунення адвокатів та відмова прийняти зібрані ними докази причетності представників теперішньої влади до розстрілів мітингувальників і правоохоронців на Майдані 20 лютого 2014 року є однозначною підставою оскарження такого рішення суду в ЄСПЛ. Вони пішли на це, побоюючись, що ці докази в тому числі доведуть використання на Майдані викраденої у Львівській і Тернопільській областях зброї... Адже вся зброя, яка належить та використовується правоохоронними органами, має зразки куль та гільз у кулегільзотеці. І балістична експертиза куль пістолетів Макарова, вилучених зі спецтехніки, що вранці 20.02.14 прикривала правоохоронців, які відступали вул. Інститутською, дала б можливість встановити зброю та вказати слід того, хто нею користувався", - написав він.

За словами Сердюка, фотографії куль разом з багатьма томами інших доказів мав надати Печерському суду адвокат Олександр Горошинський.

У прес-службі АО "АВЕР ЛЕКС", де працює Сердюк, заявляють, що "є підстави вважати", що цими кулями стріляли зі зброї, яку раніше викрали з приміщень правоохоронних органів Західної України.

Адвокати зазначають, що ці кулі лише частина зібраних ними доказів.

Сердюк стверджує, що усунуті адвокати прийшли на судове засідання з "великою кількістю доказів, які свідчать про причетність представників теперішньої влади до розстрілів на Майдані".

За його словами, ГПУ "вже програла" справу Майдану.

Як відомо, 7 лютого двох платних адвокатів - Ольгу Просянюк і Олександра Горошинського, що представляють Віктора Януковича у справі розстрілів на Майдані, - вивели із зали суду.

Прокурори ГПУ під час брифінгу зазначили, що захист Януковича без вагомих причин пропустив 15 судових засідань у справі про розстріли на Майдані.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів