Адвокат по справах екс-беркутівцям Олександр Горошинський в ефірі "112 Україна"
112.ua

Адвокат екс-"беркутівців" Маринченка і Аброськіна Олександр Горошинський заявив під час перерви у засіданні, де проводили допит екс-"президента" Віктора Януковича, що на той момент повноцінні відповіді не прозвучали і повна картина не склалася. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Об’єктивно на сьогодні наразі повноцінних відповідей ми не почули. Ми не почули повної картини, яку необхідно з'ясувати усім учасникам процесу", - сказав Горошинський.

Разом з тим, адвокат заявив, що як захисник, він почув все, що необхідно почути.

"Аналізувати, надавати оцінку показам ще зарано, оскільки ми лише розпочали допит", - додав представник захисту екс-"беркутівців".

"Я вже повідомив, що принаймні, дві позиції, які ми з'ясували, вони спростовують обвинувачення. А це, безумовно, є позитивним для захисту і щодо взагалі судового процесу. (Часу, - ред.) не вистачить, оскільки я повідомляв на початку, у сторони захисту було 180 питань, які ми хотіли поставити. Наразі лише маленьку частину змогли поставити. Ми, ставлячи питання, змушені були об'єднувати їх у два-три питання, щоб якось встигнути. Оскільки відповіді Януковича були широкі", - зауважив Олександр Горошинський.

Новини за темою: У ГПУ заявили, що Янукович під час допиту в суді відверто бреше

Зазначимо, під час засідання було оголошено перерву, в ході якої захисник екс-"беркутівців" дав коментар; після півгодинної перерви судове засідання відновилося.

Нагадаємо, що в Святошинському суді Києва 28 листопада проходить судове засідання у справі п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", на якому проводиться допит екс-президента України Віктора Януковича як свідка через відеозв'язок з Ростовським обласним судом РФ.

112.ua веде онлайн-трансляцію допиту.