Адміністрація СІЗО не вважає Балуха голодуючим, - правозахисники

Українця Володимира Балуха перестав відвідувати лікар з медсанчастини при СІЗО після того, як активіст став пити кисіль і є сухарі, повідомила керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник

Балух Володимир Радио Свобода

Адміністрація СІЗО в Сімферополі не вважає українського активіста Володимира Балуха голодуючим з тих пір, як він став їсти сухарі і пити кисіль. Про це в коментарі виданню "Крим.Реалії" повідомила керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Вона нагадала, що Балух тримав повну голодування перші 20 днів, після чого архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського патріархату Климент переконав українця вживати мінімальний набір продуктів, щоб уникнути небезпеки для життя і здоров'я.

"Володимир погодився, і як ми знаємо, став вживати тільки кисіль, іноді мед і максимум сухарі. У якийсь момент адміністрація колонії дізналася про кисіль і вирішила зняти його з формальної голодування. Є певний режим, коли адміністрація ставить людину на облік голодування, ось вони і зняли її з цього обліку, і вважають, що голодування він не веде. Але Володимир продовжує свій протест, він втратив 30 кг ваги. Балуха перестав відвідувати лікар з медсанчастини при СІЗО, хоча зобов'язаний регулярно обстежувати в'язнів, які оголосили голодування", – повідомила Скрипник.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів