46 народних депутатів пропустили 90% голосувань, - КВУ

З них 11 - не проголосували ні разу за місяць

Комітет виборців України

У Верховній Раді 46 народних депутатів майже не голосували у вересні, пропустивши 90% голосувань. Про це повідомляє Комітет виборців України.

"Нульові показники голосувань в Євгена Мураєва, Костянтина Жеваго, Дмитра Яроша, Лева Підлісецького, Юрія-Богдана Шухевича. Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На нардепа Мураєва завели справу про держзраду

Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою. 

Офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

"Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них Віталій Чепинога і Вадим Рабінович ( взяли участь в 0,4% голосувань), Юхим Звягільський (0,8%), Юрій Солод (1,6%), Наталія Королевська (2%), Сергій Ларін (3,1%), Анатолій Гіршфельд (3,1%), Дмитро Добкін (4%), Денис Омельянович (4%), Сергій Льовочкін (4%), Нестор Шуфрич (4%), Григорій Немиря (4,3%), Іван Фурсін (5%), Микола Скорик (5%)", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Українці на виборах готові підтримати Тимошенко, Порошенка, Гриценка і Рабіновича, - директор Інституту аналізу та прогнозування

Часто політики не голосували, хоч і офіційно були зареєстровані на засіданні. Так, Сергій Ківалов та Михайло Поплавський були зареєстровані на всіх засіданнях ВР, але взяли участь лише в 8% та 10% голосувань відповідно.

Раніше повідомлялося, що більшість депутатів з президентськими амбіціями ігнорують свої обов'язки в парламенті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів