4 обласні організації "Опозиційного блоку" підтримали "Опозиційну платформу - За життя"

Кіровоградська, Сумська, Чернівецька і Хмельницька обласні (регіональні) організації політичної партії "Опозиційний блок" (ОБ) заявили про підтримку об'єднання "Опозиційна платформа - За життя". Про це повідомляють "Українські новини".

20 листопада у Кіровограді відбулося екстрене засідання політради регіональної організації ОБ. Була прийнята резолюція на підтримку об'єднання опозиційних сил в єдину платформу і висунення Юрія Бойка кандидатом в президенти України.

"Від імені Регіональної організації політичної партії "Опозиційний блок", представляючи інтереси виборців Кіровоградської області, ми висловлюємо свою підтримку створенню "Опозиційної платформи – За життя". На сьогоднішній день Юрій Бойко і Вадим Рабінович є найбільш рейтинговими опозиційними політиками, а тому їх заклик до об'єднання дає шанс нам і всій Україні перемогти на президентських виборах", – йдеться у заяві.

Голова Сумської обласної організації Олександр Стрельченко заявив, що організація підтримує рішення Бойка про створення депутатської групи "Опозиційна платформа - За життя".

"Я впевнений, що це правильний крок, тому що опозиція має об'єднуватися, мати свої принципи і протистояти антинародним діям влади. Крім того, на моє переконання, колеги-депутати у Верховній Раді вчинили не зовсім порядно по відношенню до Юрія Бойка, виключивши його з фракції "Опозиційного блоку". Коли в свій час була створена "Партія миру" Новинського, ніхто не висував жодних вимог і тим більше не виключав депутатів з фракції. Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе, колеги з розумінням поставляться до створення "Опозиційної платформи - За життя", яка об'єднає навколо себе всіх тих, хто хоче Україні миру, кращого життя і стабільності", - сказав Стрельченко.

Регіональна організація в Чернівецькій області виступила із заявою про підтримку рішень і дій Бойка, спрямованих на об'єднання всіх опозиційних сил в рамках "Опозиційної платформи – За життя".

"Вважаємо, що сьогоднішнє виключення з парламентської фракції ОБ Бойка є неправильним і недалекоглядним рішенням. Наші колеги вчинили непорядно. Ми зобов'язані йти вперед і проявляти себе як реальна опозиція на противагу діючій корумпованій владі. Попереду величезна робота на виборах. Ми повинні прийти до них єдиною силою. І тоді ми зможемо перемогти і почати відновлювати зруйновану країну. Тільки консолідація всіх опозиційних сил стане реальним кроком для миру в Україні та розвитку країни. Адже об'єднання і консолідація не залишає цьому режиму жодних шансів", – йдеться у заяві.

Раніше Юрій Бойко повідомив про створення депутатської групи "Опозиційна платформа - За життя".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів