19 народних депутатів презентували у Раді депутатську групу "Опозиційна платформа – За життя"

Вадим Рабинович і Юрій Бойко Апостроф

Найближчим часом у Верховній Раді буде оголошено про створення депутатської групи "Опозиційна платформа – За життя", до складу якої увійдуть 19 парламентаріїв, що є наступним кроком до створення великої політичної сили. Про це заявили народні депутати Вадим Рабінович і Юрій Бойко в кулуарах парламенту.

Головним у цьому питанні лідер партії "За життя" Вадим Рабінович назвав консолідацію жителів південного сходу і центру країни. "Ми йдемо вперед і ми не зупиняємося. І сьогодні ви спостерігаєте за тим, як створюється нова політична сила, яка переможе і на президентських, і на парламентських виборах", – зазначив Вадим Рабінович.

На уточнююче питання, хто ще приєднається до "Опозиційної платформи – За життя", Вадим Рабінович запевнив: "Ви побачите ще багато і політиків і політичних сил, і різних об'єднань, у тому числі громадських".

У свою чергу народний депутат Юрій Бойко заявив: "Опозиція повинна бути опозицією, і в цьому питанні ми пішли вперед. Справа не в прізвищах, а в принципах, які ми сповідуємо, і будемо захищати. Сьогодні багато говорять, нас звинувачують у співпраці з владою. Нам все одно, хто очолить фракцію "Опоблока" – це вже життя минуле. Ми ж йдемо вперед, як того вимагає суспільство, як того вимагають наші виборці. Більше того, ми впевнені, що будь-який рух назад або стояння на місці в сьогоднішніх умовах, створених цією владою, ставить нас в положення, коли ми нічого не можемо відповісти виборцю. А це недопустимо. Тому дуже важливо, щоб всі опозиційні сили об'єднались навколо новоствореної платформи. Наше завдання – перемога на виборах, і ми сьогодні головні борці з нинішньою владою".

Вадим Рабінович, у свою чергу, додав: "Можна один одного звинувачувати у всьому, нічого, крім звинувачень, не роблячи. Але я впевнений, що саме сьогодні – той час, коли потрібно зробити крок назад, сісти без камер і журналістів за стіл переговорів, домовитися, як припинити руйнування економіки, як почати зшивати країну, а потім вже розбиратися з особистими амбіціями. І ось це називається патріотизмом".

На питання, які інтереси держави буде відстоювати "Опозиційна платформа – За життя", Юрій Бойко відповів: "Ми будемо відстоювати інтереси держави, встановлювати в ньому світ, робити все, щоб воно розвивалося, і, звичайно ж, ми будемо відстоювати ідеологічні речі, що від нас вимагають наші виборці, в тому числі, невтручання у релігійні питання".

"Є три питання, які об'єднують всіх, хто збирається на нашій платформі: перше – негайний мир, друге – порятунок економіки, третє – це позаблокова держава за типом "Швейцарії Східної Європи", яке мирно і дружно живе зі всіма сусідами і будує свою професійну армію", – додав Вадим Рабінович.

"Ми можемо йти в НАТО, але нас туди не беруть. Ми можемо йти в Європу, але нас там не чекають. Тому нам треба, нарешті, почати реально дивитися на речі, а не вигадувати байки і розповідати їх українському суспільству як доконаний факт. Нам потрібно прагматично дивитися на те, що ми можемо зробити сьогодні для України", – заявив лідер партії "За життя".

"Мир досягається у всьому світі однаково – коли обидві сторони хочуть цього миру. Тому в першу чергу потрібно припинити пропаганду війни та насильства, і на вигідних для України умовах почати переговори щодо стабілізації ситуації в країні. Потрібно провести реінтеграцію Донбасу – ця територія повинна бути повернена Україні, власне, як і інші", – резюмував Вадим Рабінович.

На питання, хто очолить депутатську групу "Опозиційна платформа – За життя", Юрій Бойко відповів: "У депгрупі два співголови – Юрій Бойко і Вадим Рабінович".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів